راهنمای خرید از سایت

شرکت خدمات کشاورزی اروم اکسیر پرتو تابان

راهنمای استفاده از خدمات و خرید محصولات سایت 

خرید محصولات

خرید از سایت شرکت اروم اکسیر پرتو تابان بنا به سیاست‌های کلی و در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان با سایر سایت های معمول تفاوت دارد. خرید آنلاین امروزه جزء جدای ناپذیر زندگی روزمره انسان می‌باشد. خرید اقلام  صنعت کشاورزی که به طور مستقیم با سلامت عمومی جامعه مرتبط هستند از اهمیت بالایی برخوردار است. کشاورزان محترم با وجود اینکه تجربه ارزشمندی در زمینه تولیدات کشاورزی دارند، اما این تجربه به تنهایی برای انتخاب کودهای تغذیه‌ای و اصلاحی متناسب با نیاز گیاه و خاک کافی نخواهد بود. از این رو سعی کردیم با تغییر رویه خرید در افزایش آگاهی کشاورزان قدمی برداریم. کمک به افزایش سلامت غذایی جامعه از اهداف اصلی شرکت اروم اکسیر پرتو تابان می‌باشد.

انتخاب اقلام

انتخاب محصولات

کاربران برای ثبت سفارش محصولات نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری ندارند و فرآیند ثبت سفارش کاملا ساده و به دور از هر نوع پیچیدگی می‌باشد. در مرحله اول کشاورزان و باغداران محترم با توجه به نیاز خود، محصولات را بررسی نمایید. پس از جمع بندی اولیه، بر روی دکمه ثبت سفارش محصول  که در صفحات مربوط محصولات وجود دارد کلیک کنید.

تکمیل فرم سفارش

ارسال فرم سفارش

در این مرحله اطلاعات درخواستی در فرم  را به طور کامل تکمیل نمایید، به این ترتیب سفارش ثبت خواهد شد. کارشناسان شرکت اروم اکسیر پرتو تابان، حداکثر طی ۴۸ ساعت با شماره‌های وارد شده تماس خواهند گرفت. این تماس به منزله مشاوره تخصصی برای انتخاب محصول با توجه به نیاز گیاه، خاک و آب و هوای منطقه است.  

مشاوره وتوصیه کودی

مشاوره از کارشناسان

از آنجا که انتخاب کلیه محصولات مربوط به بخش کشاورزی نیاز به تخصص و اطلاعات کافی از (آب، خاک، گیاه و آب وهوای منطقه) دارد. به همین دلیل این امکان را فراهم آوردیم که کاربران محترم قبل از ثبت خرید و پرداخت وجه با کارشناسان شرکت درباره نیاز خود مشورت نموده و محصول یا خدمات را با توجه به نیاز اصلی خود انتخاب نمایید. در نتیجه‌‌، این فرآیند باعث صرفه جویی در هزینه‌های کشاورزان عزیز و ارئه خدمات باکیفیت و مطمئن از سوی شرکت اروم اکسیر پرتو تابان خواهد شد.

بسته بندی

انتخاب نهایی و بسته بندی

در این مرحله کاربر یا کشاورز محترم پس انتخاب نهایی محصولات به کمک کارشناسان شرکت، وجه مربوط به سفارشات پرداخت می‌نماید. با پرداخت وجه سفارش ثبت نهایی می‌شود. بخش فروش شرکت اروم اکسیر پرتو تابان اجناس خریداری شده را بسته بندی نموده و سفارشات را با یکی از روش‌های متداول ارسال کالا در کشور ارسال خواهند کرد. 

ارسال محصولات

ارسال سفارشات

انتخاب روش ارسال محصولات با توجه به حجم سفارشات و مقصد سفارشات متغیر است. سعی می‌شود بهترین و ارزان‌ترین روش برای ارسال انتخاب شود. 

تحویل در منزل

تحویل درب منزل

محصولات خریداری شده با توجه به نوع ارسال طی حداکثر ۱۰ روز کاری به دست کشاورزان و باغداران خواهد رسید. تک تک محصولات موجود در سایت با نظر کارشناسان مجرب شرکت انتخاب شده‌اند، کیفیت و اثر بخش بالا از جمله مهمترین فاکتورها برای انتخاب این محصولات می‌باشند. امیدواریم با اثربخشی بالای محصولات بتوانیم اعتماد ارزشمند شما را جلب نماییم.

ثبت سفارش محصولات

درخواست ثبت سفارش محصولات

مشاوره تخصصی، استعلام موجودی و قیمت محصولات را از کارشناسان شرکت اروم اکسیر پرتو تابان درخواست کنید.

درخواست خدمات آزمایشگاهی

همراهان محترم برای درخواست خدمات شرکت اروم اکسیر پرتو تابان از طریق فرم درخواست خدمات اقدام نمایید. کارشناسان اروم اکسیر در اسرع وقت پاسخگوی شما سروران خواهند بود. چنانچه تمایل دارید از طرق دیگر با ما در ارتباط باشید، راه‌های ارتباطی از را از صفحه تماس با ما ببینید.

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات آزمایشگاهی و مشاوره‌ای

خدمات آزمایشگاهی به‌روز، مشاوره تغذیه‌ای، نمونه برداری و سایر خدمات شرکت اروم اکسیر پرتو تابان را از طریق فرم زیر دریافت نمایید.